Založ si blog

Šitie bez strihu: originálne a zaujímavé svetre

Pestrý červený, elegantný a originálny sveter

Nevedela som nájsť žiarivý sveter, ktorý by bol určitým spôsobom zaujímavý a zároveň mierne voľnejší, aby bolo pohodlné si pod neho niečo obliecť, keď je počasie chladnejšie. A keď som aj nejaký v obchode našla, bol stále tmavej „smutnej“ farby. A tak som sa rozhodla si taký sama urobiť. Ušiť pekný výstrih je pre mňa, začiatočníka, mierne komplikované, vytvorila som jednoduchšiu možnosť pre ušitie, ale zároveň originálny a zaujímavý, jednoducho dva v jednom. Gombík pridaný na osvieženie (mimochodom bol drahší ako všetok materiál na pulóver), no môžem ho kedykoľvek odobrať, sveter vyzerá dobre aj bez neho. Väčšina ľudí nerozozná na prvý pohľad, že sveter nie je kúpený, to je pre mňa úspech, aj keď len malý. Tento pulóver sa celkom vydaril a nosím ho z mojich ušitých vecí zatiaľ najradšej, dúfam, že podobných kúskov bude v budúcnosti viac. Obliekam si ho rada do práce, ale aj na večeru do reštaurácie.

.

.

.

.

 

Vkusný červený sveter, svieži voľný štýl

Ako zvyčajne, všetku látku je potrebné efektívne spotrebovať, zo zvyšku látky som ušila tento sveter, jednoduchý neformálny štýl. Najradšej ho nosím v kombinácií s úzkymi bielymi džínsami (ktoré som zúžila v minulosti).

.

.

.

.

.

 

#šitie #bez strihu #sveter #urob si sám #jednoducho #móda

 

Šitie bez strihu: letná skladaná sukňa

08.06.2019

Šla som do obchodu pre konkrétny typ farebnej látky na sukňu, ale keď som zbadala túto látku s veľkými červenými kvetmi, neodolala som. Na skladanú sukňu nie je potrebný žiadny strih, viac »

Ako opraviť malé nedostatky na oblečení

06.06.2019

Oblečenie bolo zakúpené vo výpredaji kvôli “defektom”, ktoré sú ľahko opraviteľné. Kardigán s voľným šálovým golierom 1. Rozpáraný šev na rukáve bol jednoducho zašitý na šijacom viac »

Ako opraviť oblečenie s natiahnutou gumičkou

03.06.2019

Rokmi stratila gumička v šatách elasticitu, obnova spravená ručnou úpravou: 1. Ručne urobené voľné stehy (ihlou a niťou), šité medzi originálne tenké gumičkové šnúrky vo vnútri šiat viac »

Robert Kaliňák

Kaliňák: Ak bude Fico chcieť, budem ho zastupovať

07.12.2019 15:48

Robert Fico zrejme ešte nemá svojho právneho zástupcu.

Jisrael Kac

Izrael nevylučuje bombardovanie Iránu, aby zamedzil jeho jadrovému vyzbrojeniu

07.12.2019 15:15

Izraelský minister zahraničných vecí Jisrael Kac to uviedol v rozhovore pre sobotňajšie vydanie talianskeho denníka Corriere della Sera.

Benzín, nafta, tankovanie, pumpa

Rakúske čerpacie stanice môžu zvyšovať ceny len raz denne

07.12.2019 13:43

Rakúski motoristi budú mať aj naďalej relatívne jednoduchú možnosť porovnávať ceny motorových palív na čerpacích staniciach.

vianoce, vianočný stromček, vianočná elektronika, nákup, elektronický obchod

Zo 100 eur je 105. Vianočné nákupy budú drahšie o 5 %

07.12.2019 12:00

Ak Slováci vlani za predvianočný nákup potravín nechali v obchode 100 eur, tak tento rok ich rovnaký nákup vyjde minimálne na 105 eur.

uniprasma

Foto blog o úprave oblečenia a doplnkov, recyklácií, tvorbe nových kúskov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 20
Celková čítanosť: 28473x
Priemerná čítanosť článkov: 1424x

Autor blogu